Wierzę, że warto żyć po swojemu, nie tylko po to, aby być szczęśliwym, ale także, aby zmieniać świat - tworzyć na nim więcej tego, do czego tęskni nasze serce.
Do tego potrzebujemy czułości wobec własnych ograniczeń, odwagi wobec tego, co dla nas ważne, cierpliwości wobec prawdy i humoru wobec własnego umysłu.
I tego właśnie uczę na swoich warsztatach
Jak w niepokoju urządzić sobie własny pokój
czyli jak wzmacniać i uelastycznić relację z własnym umysłem, aby stać pewnie nie tylko na ziemi, ale także we własnej głowie
(01)
Zdrowa pewność siebie, stabilne poczucie własnej wartości, postawa „boję się i robię” oraz ciekawość zarówno wobec swoich zasobów jak i ograniczeń – to 4 filary pokoju, który będziemy budować.

Warsztat opiera się na teorii elastyczności psychologicznej - ćwiczymy 6 umiejętności, które wchodzą w jej skład.
Warsztat ten zaprosi Cię do refleksji nad własną siłą wewnętrzną, tym co o niej wiesz oraz czego JESZCZE nie wiesz, a co przyda Ci się do budowania stabilności, która pozwoli Ci stać pewnie po swojej stronie
i przechodzić przez kryzysy niczym lodołamacz.
Czy zdarzyło Ci się kiedyś przez lęk odkładać działanie w nieskończoność?

Albo mimo lat doświadczeń cały czas czuć się początkującym/cą?

Pewnie, któreś z tych pytań brzmi dla Ciebie znajomo i to nie przez to, że coś z Tobą jest nie tak, po prostu masz umysł, który ma tendencję do katastrofizowania, uogólniania i krytykowania. Każdy człowiek, nawet ten najbardziej pewny siebie, ma te same problemy związane z umysłem.

Albo tak bardzo skupiać się na negatywnym feedbacku, że nie dostrzegałaś w sobie nic pozytywnego?

Albo porzucać nowe działanie po najmniejszej nawet porażce?

Podczas warsztatu nauczysz się ogrywać te i podobne zagrywki umysłu poprzez 6 umiejętności:
Wracanie do „tu i teraz”
01
Ograniczanie wpływu osłabiających przekonań
02
Nazywanie własnych wartości

03
Odwagę do doświadczania różnych emocji, myśli, impulsów

04
Uwalnianie się od „łatek”, które Cię określają

05
Przechodzenie od myślenia do działania

06
Na każdą z tych umiejętności wykonamy jedno ćwiczenie, które będziesz mógł/mogła dostosować do siebie. Dodatkowo otrzymasz wsparcie grupy, które możesz wykorzystać do ćwiczenia się w odwadze, budowania sojuszy związanych z działaniem, wspierania się we wspólnym doświadczeniu, ale także do otrzymania informacji zwrotnej na temat tego, jak myślisz i działasz - inna perspektywa to skarb, gdy pragniemy wyjść z pułapek naszego umysłu.

KILKA FORMALNOŚCI
Zdaję sobie sprawę, że mówienie o swoich wewnętrznych przeżyciach może być trudne. Dlatego warsztat zaprojektowałam tak, aby zadbać o Twój układ nerwowy. Moim celem jest dostarczenie Ci ekscytacji, a nie stresu. Zawsze będziesz mogła zadecydować w czym chcesz brać udział i na jakich zasadach np. czy ćwiczysz indywidualnie, czy w parze, czy w grupie.


Po zakończonym warsztacie otrzymasz workbook z instrukcjami jak wprowadzać elastyczność psychologiczną do swojej codzienności.

Warsztat nie zastąpi terapii, ale może mieć wartość terapeutyczną.

Czas trwania: 3 h

Koszt uczestnictwa: 250 zł

Ilość uczestników: 10

Miejsce spotkania: ZOOM

Data: 31.08.2023 17:00 - 20:00
Uniezależnij się
od doskonałości
Praktyczny warsztat samoakceptacji dla perfekcjonistek i perfekcjonistów.
(02)
Podczas warsztatu dostarczę Ci narzędzi, które pozwolą Ci zobaczyć prawdziwą/ego siebie ukrytą/ego pod krytyką, priorytetami, przymusem efektywności i lękiem przed odrzuceniem.

Zrobimy miejsce dla wrażliwej części Ciebie, abyś mogła ją zobaczyć i wysłuchać.

Będzie to warsztat o tym, że perfekcjonizm to nie jedyna droga do pełnego satysfakcjonującego życia.
Będzie to warsztat o byciu wystarczającym, nawet gdy inni oraz ty sam/a myślisz inaczej.

Będzie pełen poezji, historii i rozmów z samą sobą w ciszy i uważności oraz rozmów z innymi w duchu akceptacji i współczucia.

Ćwiczenia, które pozwoli Ci złapać kontakt z tym co tu i teraz.
01
Wprowadzenia do tego, czym perfekcjonizm jest i dlaczego jest utrapieniem tak wielu z nas.
02
Ćwiczenia, które zaprosi Cię do refleksji kim możesz się stać bez perfekcjonizmu.
03
Ćwiczenia, które pozwoli Ci zrozumieć jakie argumenty na rzecz perfekcjonizmu produkuje Twój umysł i jak mają się one do Twoich planów i marzeń.
04
Ćwiczenia, które pozwoli Ci zrozumieć, jaki jest Twój perfekcjonizm – jak się u Ciebie objawia, co do Ciebie mówi, w jakie postacie się ubiera.
05
Posłuchania autentycznych historii o perfekcjonizmie innych uczestników/czek warsztatu – będzie to pierwszy krok w kierunku wzbudzenia w sobie współczucia
06
Czego możesz się spodziewać?
Ćwiczenia, które pozwoli Ci stworzyć alternatywę do perfekcjonizmu – wewnętrzny troskliwy głos, do którego będziesz mogła wracać w trudnych chwilach lub wtedy, gdy zauważysz u siebie schemat dążenia do doskonałości.

07
Podsumowaniem warsztatu będzie wspólna historia napisana przez wszystkich/e uczestników/czki warsztatu o wolności do bycia sobą.

08
KILKA FORMALNOŚCI
Zdaję sobie sprawę, że mówienie o swoich wewnętrznych przeżyciach może być trudne. Dlatego warsztat zaprojektowałam tak, aby zadbać o Twój układ nerwowy. Moim celem jest dostarczenie Ci ekscytacji, a nie stresu. Zawsze będziesz mogła zadecydować w czym chcesz brać udział i na jakich zasadach np. czy ćwiczysz indywidualnie, czy w parze, czy w grupie.

Warsztat nie zastąpi terapii, ale może mieć wartość terapeutyczną.

Czas trwania: 3 h

Koszt uczestnictwa: 250 zł

Ilość uczestników: 10

Miejsce spotkania: ZOOM

Data: 21.09.2023 17:00 - 20:00
MAPA STRONY
Logo: Dominika Chochołowska-Bocian
Zdjęcia na stronie: Ania Dziuba |
Serdeczności Ania Kopeć
SOCIAL MEDIA
DLA FIRM
©2023 Czuły Coach — All Rights Reserved.
Made on
Tilda