Wyciśnij swoją pracę, jak cytrynę

i czerp z niej radość,
która Ci się należy

Twoja praca może dawać Ci radość, nawet jeśli obecnie jest głównie źródłem zmęczenia, frustracji, czy stresu!

Zapraszam Cię do współpracy, dzięki której ponownie z radością bez lęku chwycisz za stery swojego zawodowego rozwoju!

Jeżeli codziennie walczysz o to, aby zachować work-life balance, ale czujesz że przegrywasz bitwę, za bitwą, a Twoja praca niebezpiecznie rozlewa Ci się na całe życie, – to być może masz bałagan w swoich wartościach lub potrzebach i nie wiesz, jak ustalać swoje priorytety.
Jeżeli największe zwyżki nastroju przypadają u Ciebie na piątki po południu, zaś spadki na niedzielne wieczory – to być może wcale nie odczuwasz takiej satysfakcji z pracy, jaka Ci się należy i jaka jest możliwa.
Jeżeli w odpowiedzi na pytanie “czym się zajmujesz?”, przychodzi Ci do głowy odpowiedź “niczym specjalnym”, to być może nie wykorzystujesz w swojej pracy swojego pełnego potencjału.

Spotkajmy się, aby porozmawiać o tym, jak wycisnąć Twoją pracę jak cytrynę, abyś czuł/a, że czerpiesz z niej wszystkie możliwe korzyści i rozwijasz się w upragnionym przez Ciebie kierunku!

Test na dobry początek - sprawdź, czy Ty i twoja praca do siebie pasujecie

Nazywam się Ania Schattovits.
Jestem psycholożką, coachką i trenerką, która łączy te trzy dziedziny nauki, aby wspierać specjalistów i menadżerów zmęczonych swoją pracą w ponownym odnajdywaniu w niej radości i spełnienia.

MÓJ PROCES ROZWOJOWY TO POŁĄCZENIE:

RZETELNEJ WIEDZY PSYCHOLOGICZNEJ WYJAŚNIAJĄCEJ TRUDNE SCHEMATY MYŚLENIA, ZACHOWANIA I CZUCIA
MOCNYCH PYTAŃ POZWALAJĄCYCH LEPIEJ ZROZUMIEĆ SIEBIE I SWOJĄ SYTUACJĘ ZAWODOWĄ
ĆWICZENIE UMIEJĘTNOŚCI, KTÓRE POZWALAJĄ PRACOWAĆ NA WŁASNYCH ZASADACH

Wierzę, że każdy z nas zasługuje na pracę dającą satysfakcję i spełnienie. Przez prawie 10 lat pracy w wielu firmach obserwowałam (i także doświadczałam), jak łatwo jest wpaść w trybiki korpo-rutyny, bierności, narzekania i przyzwyczajania się do ciągłej zawodowej frustracji. Przez te 10 lat jednak niestrudzenie szukałam sposobów na to, aby ułatwić ludziom wychodzenie z tego marazmu i dawanie im siły do walki o siebie w miejscach pracy.

Spotkajmy się, aby zawalczyć o lepszą pracę dla Ciebie.

Zapisz się na bezpłatną sesję wstępną, aby sprawdzić, co możesz zyskać na naszej współpracy.

Jakich korzyści możesz się spodziewać po naszej współpracy?

Zwiększenia świadomości tego, czego potrzebujesz od pracy i jak skutecznie to uzyskiwać
Zwiększenia świadomości tego, co jest dla Ciebie najważniejsze w pracy i jak możesz wykorzystać to w budowaniu własnego autorytetu

Zwiększenia świadomości swoich emocji i umiejętności wykorzystania tej wiedzy, aby skuteczniej osiągać własne cele

Pozbycia się ograniczeń z przeszłości, aby móc budować zawodową przyszłość na nowych zasadach

Zwiększenia pewności siebie i świadomości własnej zawodowej wartości

Czego nie oferuję?

Doradztwa zawodowego – nie będę szukała dla Ciebie idealnej pracy, ani diagnozowała Twoich mocnych, czy słabych stron zawodowych

Jak wygląda proces rozwojowy?

Proces rozwojowy trwa od 4 do 12 sesji (każda sesja trwa max 60 min). Jego przebieg wygląda następująco:

Sesja wstępna: jest to 30 minutowa rozmowa służąca rozpoznaniu oczekiwań, tego jak i czy w ogóle mogę Ci pomóc. Na tej sesji także masz okazję poznać mnie i mój styl pracy. Sesja jest całkowicie niezobowiązująca i darmowa. Gdy dojdziemy do porozumienia wysyłam Ci kontrakt z opisanymi zasadami współpracy.

Pierwsza sesja: jest to sesja rozpoczynająca proces. Na niej omawiamy Twoje wyniki testu “dopasowania pracy”, badamy także Twoje pierwsze ograniczające przekonania odnośnie pracy. Ustalamy sobie także wspólny, główny cel na naszą pracę, który będzie stanowił dla nas drogowskaz podczas całego procesu.

Kolejne sesje: każda sesja ma swój pomniejszy cel, który jednakże powinien prowadzić do naszego głównego celu. Podczas sesji wspólnie pracujemy nad tym, aby przybliżyć Cię, do satysfakcjonującej pracy. Po konsultacji z Tobą proponuję Ci narzędzia, które pomogą Ci posuwać się w pożądanym przez Ciebie kierunku.

Długość procesu zależy od Twoich indywidualnych preferencji. Spotkania nie odbywają się nie rzadziej niż raz na dwa tygodnie. 

Sprawdź specjalną ofertę indywidualnego Treningu Negocjacji

Zapisy tylko do
19 stycznia 2023 roku!

Jak się ze mną pracuje?

"Ania uświadomiła mi, jak mój „wewnętrzny krytyk” odbiera mi radość z sukcesów , dzięki rozmowom z nią spojrzałam świeżym okiem na swój potencjał i osiągnięcia. We współpracy z Anią najbardziej cenię jej empatię, umiejętność słuchania i bardzo dużą merytoryczną wiedzę. Dzięki naszym sesjom otrzymałam dużo inspiracji do działania i popchnęłam moją karierę w dobrym kierunku. Ale przede wszystkim – i to doceniam najbardziej – teraz jestem lepiej niż kiedykolwiek świadoma swoich wartości, potrzeb i celów."
Ganna - Content Team Lead
"Ania pomogła mi podjąć trudną decyzje o skorzystaniu z urlopu i odpoczynku na który nie chciałem się zdecydować a czułem już mocne wypalenie zawodowe i stres związany z brakiem urlopu. Bardzo polecam współpracę z Ania, jest osoba o silnym charakterze i ogromnej empatii"

Paweł - Programista

Ile to kosztuje?

200 zł

To koszt pojedynczej sesji

 170 zł

To koszt sesji w pakiecie 4 sesji

Suma: 680 zł

150 zł

To koszt sesji w pakiecie 8 sesji

 Suma: 1200 zł

Sprawdź najnowsze posty na blogu

Masz pytania?

Chcesz zorganizować ze mną warsztat albo webinar?

Chcesz wejść w inny rodzaj współpracy?

Autorka zdjęć: Ania Dziuba   |    Autorka grafik: Dominika Chochołowska-Bocian

Group 6 CopyCreated with Sketch.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby  ułatwić Ci korzystanie z treści. Jeżeli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies przez stronę, opuść ją lub aktywuj odpowiednie ustawienia w swojej przeglądarce internetowej. Więcej o wykorzystaniu Twoich danych na stronie przeczytasz w Polityce prywatności.