RACJONALNA WIEDŹMA
Kocham różnorodność!
Naukę i duchowość.
Naturę i kulturę.
Umysł i ciało.
Działanie i odpuszczanie.

W swoim życiu, jak i w pracy integruję sprzeczności - to jest moja super moc!
Nazywam się
Ania Schattovits.
Ukończyłam jednolite studia magisterskie na Uniwersytecie SWPS na kierunku psychologia. Jestem także certyfikowanym coachem, praktykiem dialogu motywującego oraz trenerem kompetencji psychologicznych. Uwielbiam, praktykuje i szkolę się w podejściach Akceptacji i Zaangażowania oraz Współczucia. Przez 10 lat pracowałam w korporacjach, jako człowiek od szeroko pojętego rozwoju. Od 3 lat działam na własny rachunek
wspierając ludzi w UNIEzależnianiu się od doskonałości prowadząc ich do życia pełnego spokoju i wolności.
a teraz kim jestem pod tymi wszystkimi łatkami….

Poszukuję siebie i uczę się ciekawości do świata. Fascynuje mnie kwestia odporności psychicznej i autentyczności. Pozwoliłam sobie zgłębiać te tematy po ponad 30 latach życia w klatce cudzych oczekiwań, które mnie definiowały - udowadnianie swojej “wartości biznesowej”, pracoholizm, nie umiejętność zatrzymania się, wieczna złość na siebie i świat - to coś co doskonale znam i z czego ciągle uczę się wychodzić. Dlatego też odnalazłam i nauczyłam się skutecznych metod, które pozwalają wracać do siebie - do tego, co prawdziwe na poziomie wartości, potrzeb, emocji, ciała i ducha.


Rzeczywistość niestety nas od siebie odciąga, sprzedaje nam idee kapitalizmu, konsumpcjonizmu i indywidualizmu, abyśmy uwierzyli że wszystko to jest lepsze od nas samych.

Ja niepoprawnie wierzę w ludzi, w ich potencjały i marzenia. Z wrażliwością jednak podchodzę do wszystkiego z czym się mierzymy, bo nasze życie jest wystarczająco brutalne. Rozwój osobisty nie musi być pełen presji i nienawiści do siebie.

Dlatego wybieram czułość, dla siebie i dla Ciebie.

Już nie mogę doczekać się doczekać, aby pokazać Ci Ciebie - spotkajmy się!

MAPA STRONY
Logo: Dominika Chochołowska-Bocian
Zdjęcia na stronie: Ania Dziuba |
Serdeczności Ania Kopeć
SOCIAL MEDIA
DLA FIRM
©2023 Czuły Coach — All Rights Reserved.
Made on
Tilda