fbpx

Znasz syndrom niedzielnego popołudnia?

Stres, który odczuwasz na samą myśl o powrocie do pracy?

Może on zepsuć nawet najlepszy weekend, a co gorsza prawdopodobnie świadczy o tym, że Twoja praca nijak ma się do Twojego sensu życia.

czujesz, że jesteś w martwym punkcie swojej kariery w IT?

NIE WIESZ TAK NAPRAWDĘ O CO CI CHODZI W ŻYCIU, LUB ZACZĘŁAŚ/ZACZĄŁEŚ W TO WĄTPIĆ?

NIE WIESZ JAK MOŻESZ KOMUNIKOWAĆ SWOJE POTRZEBY, TAK ABY BYŁY USŁYSZANE?

CZUJESZ, ŻE TO INNI DECYDUJĄ O TWOICH PRIORYTETACH, A NIE TY SAM/A?

Jeżeli choć na jedno pytanie odpowiedziałeś/aś „tak”, to jesteś we właściwym miejscu – stworzyłam dla Ciebie program rozwojowy „OdKoduj Sens Pracy”, w którym w 12-stu krokach dokopiesz się do tego, o co chodzi Ci w życiu, zaczniesz żyć w zgodzie ze sobą i wyjdziesz z martwego punktu swojej kariery.

Też byłam kiedyś zagubiona.....

Codziennie rano wstawałam z łóżka, aby wykonywać zawód ceniony przez innych, spotykałam się z fajnymi ludźmi, otrzymywałam pochwały, zarabiałam dobre pieniądze, ale cały czas czegoś mi brakowało. Z dnia na dzień czułam, jak moja motywacja się rozpływa. Coraz ciężej było mi zabrać się za cokolwiek. Zauważyłam, że moim życiem zaczęły rządzić opinie innych osób oraz lęk przed porażką. Na którymś z tych etapów straciłam wiarę w siebie i swoje marzenia.

Najgorsze były niedzielne popołudnia, kiedy wiedziałam, że następnego dnia będę musiała iść do pracy – którą kiedyś lubiłam, a w której teraz coraz trudniej było mi odnaleźć satysfakcję.  

Na szczęście, moja wrodzona nieustępliwość i natura poszukiwacza nie pozwoliły mi odpuścić tego tematu. Przez kilka lat  poszukiwałam odpowiedzi na pytania: – Dlaczego moja motywacja zniknęła? Jak mogę ponownie wzbudzić w sobie energię do działania? Co mogę zrobić, aby wytrwale realizować własne cele?

Tak trafiłam na ludzi, metody pracy oraz narzędzia, które pozwoliły mi znaleźć oraz zaprogramować mój sens życia i pracę, która jest do niego dostosowana.

Już nie boję się niedzielnych wieczorów, ani trudnych poniedziałkowych poranków (nawet po nocy pełnej kocich harców na mojej głowie 😉).  Mój sens oraz spójne z nim wartości stanowią dla mnie uniwersalny kompas, który pomaga mi z nadzieją patrzeć w przyszłość i rozwijać się pomimo trudności, niepewności, czy krytyki. Nie potrzebuję kawy, ani motywujących afirmacji przed lustrem, aby wziąć się do roboty, która jest spójna z moim sensem. Nie odkładam już siebie na później. Potrafię zdecydowanie powiedzieć „nie” rzeczom, które mi nie służą, a „tak” temu, co pozwala mi stawać się lepszą w tym co robię. Rzadziej porównuję się do innych, częściej zaś mówię o sobie z dumą.

Podoba Ci się taki system? Możemy go wspólnie dla Ciebie zaprojektować!

Co składa się na program
"OdKoduj Sens Pracy"?

jedno darmowe 40 minutowe spotkanie online, na którym możesz sprawdzić czym jest ten program w praktyce, oraz upewnić się, czy praca ze mną jest dla Ciebie.

 

4, 8 lub 12 spotkań online jeden na jeden, podczas których będę udzielała ci wsparcia w zrozumieniu o co chodzi ci w życiu, poprzez:

– zadawanie pytań zachęcających do rozwoju i poznania innych perspektyw

– dzielenie się informacją zwrotną na temat twoich aktualnych działań czy przekonań

– prezentowanie rozwiązań, które staną się dla ciebie wskazówką w dostosowywaniu pracy do twojego sensu

– praktycznych ćwiczeń, które pozwolą ci doświadczyć czegoś nowego, w bezpiecznej relacji.

dzięki naszej współpracy zaczniesz posuwać się w kierunku tego, co dla Ciebie ważne już od pierwszych chwil naszego spotkania. poprowadzę Cię przez cały proces z uważnością i humorem abyś czuł/a się bezpieczny/a i zmotywowany/a do działania.

 

12 ćwiczeń do wykonania pomiędzy sesjami, które pozwolą Ci nie pogubić się między sesjami i nabierać sprawności w codziennej pracy z sensem.

co najmniej miesiąc wspólnej pracy, dzięki której będziesz gotowy/a aby samodzielnie na co dzień być blisko tego, co jest dla ciebie najważniejsze. Zaczniesz lepiej rozumieć, siebie, swoje wartości, potrzeby i emocje. Twój umysł stanie się twoim przyjacielem i wsparciem.

Workbook „Język sensu”, który będzie dla Ciebie źródłem inspiracji i rozwojowego wsparcia także po zakończonym procesie.

W programie rozwojowym:

„OdKoduj Sens Pracy”

zebrałam wszystkie swoje doświadczenia, wnioski, lekcje, narzędzia i wiedzę, które pomogły mi wyjść z wypalenia zawodowego silniejszą, mądrzejszą i pewną swojego zawodowego sensu.

Pakiet "Junior"
4 sesje x 60 minut + Workbook
170 zł/sesja
Pakiet "Regular"
8 sesji x 60 minut + Workbook
150 zł/sesja
Pakiet "Senior"
12 sesji x 60 minut + Workbook
130 zł/sesja
Poprzedni
Następny

Program „OdKoduj Sens Pracy”

to nie kolejny ogólny kurs online, o którym zapomnisz po tygodniu od zakupu. Dzięki mojemu indywidualnemu zaangażowaniu dostajesz rozwiązanie szyte pod Twoje aktualne wyzwania oraz wsparcie w motywowaniu Cię do podejmowaniu nowych działań zbliżających pracę do Twojego sensu życia.

Zapisz się na bezpłatną 40 minutową sesję wstępną, aby doświadczyć czym jest praca z sensem:

Program "OdKoduj Sens Pracy" jest podzielony na 4 etapy:

W tej części nauczysz się otwierać na różnego rodzaju emocje i doświadczenia, które pomogą Ci zdefiniować ważne dla Ciebie wartości, te zaś umożliwią Ci weryfikację, jakie działania są zgodne lub niezgodne z Twoim sensem.

Ta część pozwoli Ci zbudować stabilne podwaliny Twojej pewności siebie, które pozwolą Ci iść w kierunku sensu nawet w obliczu niepewności, czy krytyki.

Tę część poświęcimy na naukę odpuszczania rzeczy, które Ci nie służą i oddalają Cię od Twojego sensu w pracy. Ważną częścią tego bloku będzie także praktycznie ćwiczenie asertywności, dzięki czemu poczynisz spore koki, aby przybliżyć się do tego,się co się liczy oraz zaczniesz lepiej radzić sobie z trudnymi emocjami związanymi z koniecznością rezygnowania i odmawiania. Po tej części podejmowanie ważnych decyzji będzie przychodziło Ci z łatwością.

Ostatnia część będzie poświęcona otwieraniu się na przekonania oraz emocje, które wzmacniają Twoją siłę i sens oraz na naukę umiejętności prezentowania tego, co dla Ciebie ważne na zewnątrz. Umiejętności te pozwolą Ci częściej chwytać okazje do rozwoju i działań zgodnych z Twoim sensem.

Dlaczego Odkodowywanie i czy ma to coś wspólnego z programowaniem?

A owszem ma! Program „Odkoduj Sens Pracy” został stworzony na podstawie doświadczeń osób, które na co dzień kodują, czyli pracują w branży IT. Ze względu na to, że od sama od prawie 3 lat jestem związana z branżą IT najłatwiej przychodzi mi wspieranie osób pracujących właśnie w tym środowisku.

Jeśli ważne jest dla Ciebie, aby pracować sensownie, jednak nie pracujesz w branży IT, śmiało możesz przystąpić do programu. Myślę, że znajdziemy wspólny język, a ty osiągniesz dobre rezultaty z naszej wspólnej pracy.

Jeżeli chciałbyś/chciałabyś zajrzeć do wnętrza programu i przekonać się, czy jest to dobra opcja dla Ciebie możesz zacząć od pracy z Workbookiem.

W workbooku znajdziesz prawie 100 stron napakowanych wiedzą i ćwiczeniami, które mają na celu przeprowadzić Cię od braku satysfakcji zawodowej, do poczucia misji, sensu i spełnienia. Ćwiczenia te możesz wykonywać w swoim własnym tempie. W workbooku znajdziesz także mnóstwo źródeł, do których będziesz mógł/mogła sięgnąć, aby poszerzyć swoje horyzonty związane z sensem życia i pracy.

W cenie workbooka otrzymujesz jedną sesję coachingową, którą możesz wykorzystać na omówienie refleksji związanych z treściami przekazanymi w workbooku.

Cena Workbooka
+ 1 sesji coachingowej = 200 zł

Jeżeli nie możesz sobie teraz pozwolić na inwestycję w program. Możesz wykonać jedno z ćwiczeń z workbooka „Język sensu”, które pozwoli Ci złapać kontakt z ważnymi dla Ciebie wartościami.

O mnie:

Nazywam się Ania Schattovits i od prawie 10 lat towarzyszę ludziom w ich rozwoju osobistym, zrozumieniu własnych procesów psychologicznych oraz czynieniu z emocji swoich własnych sojuszników.

Jestem psycholożką z wykształcenia, coachką z wyboru, a trenerką z natury. O tym, co mnie inspiruje, jaka jestem, gdzie zdobywałam doświadczenia i jak nazywają się moje kocie dzieci przeczytasz w zakładce O MNIE.

Wierzę, że każdy z nas ma w sobie naturalny instynkt, który pcha nas w kierunku ważnych dla nas wartości i sensu. Czasami jednak potrzebujemy wsparcia, aby móc zrozumieć, o co tak naprawdę chodzi nam w życiu, czy nie tracić czasu na rozpamiętywanie nie służących nam opinii, porażek, czy  przekonań. W programie „OdKoduj Sens Pracy” zadbam o to, abyś wiedział/a, jak korzystać z Twoich zasobów, aby nie stracić okazji do wzrostu i podejmować decyzje, które pozwolą, aby Twój sens życiowy na stałe zagościł w Twojej pracy.

Najczęściej zadawane pytania:

Czy program jest psychoterapią?

Nie, program nie jest procesem terapeutycznym. W programie pojawiają się narzędzia poznawczo-behawioralne, jednakże ich celem jest rozwój, a nie leczenie.

Jeżeli w trakcie programu uznam, że wyzwania, z którymi się mierzysz powinny zostać skonsultowane z innym specjalistą na pewno Cię o tym poinformuję. Ustalimy wtedy plan działania. Możliwe jest także przerwanie programu i uzyskanie zwrotu nadpłaconych kosztów za niewykorzystane sesje.

Czy program wymaga pracy między sesjami?

Tak, aby program był skuteczny wymagane jest, abyś mógł/mogła przeznaczyć przynajmniej 1 h pomiędzy naszymi sesjami na pracę własną.


Czy podczas programu będziesz mnie prowadzić za rękę i mówić, co mam robić?

Nie, w programie będę pracowała zgodnie z podejściem coachingowym, w którym to Klient jest odpowiedzialny za definiowanie celu i jego realizację. Ja, jako coach wspieram Klienta w dochodzeniu do ważnych celów. Musisz więc wiedzieć, gdzie chcesz się znaleźć po programie, a ja zrobię wszystko, co w mojej mocy, abyś mógł, mogła tam dojść. Zamiast prowadzenia za rękę, będę wspierała Twoją odpowiedzialność i zaufanie do siebie.

Czy podczas programu doradzisz mi, jak zmienić pracę? Jak przygotować CV? Jaką pracę powinienem/powinnam wybrać?

Nie, nie jestem doradcą zawodowym, nie zajmuję się także tworzeniem CV. Pomagam Ci zrozumieć Twój życiowy sens i zaaplikować go do pracy. Nie koniecznie do nowej pracy 😊. Większość uczestników programu nie zmienia pracy, a przekształca tą, w której są obecnie.

Czy mogę przerwać program w trakcie?

W wyjątkowych przypadkach takich jak np. utrata źródeł dochodu, konieczność przejścia na psychoterapię i po omówieniu tej sytuacji ze mną możemy przerwać program. Otrzymasz wtedy zwrot nadpłaconych środków.

Masz więcej pytań? Pisz:

Group 6 CopyCreated with Sketch.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby  ułatwić Ci korzystanie z treści. Jeżeli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies przez stronę, opuść ją lub aktywuj odpowiednie ustawienia w swojej przeglądarce internetowej. Więcej o wykorzystaniu Twoich danych na stronie przeczytasz w Polityce prywatności.